"Місто пишається вами": Філатов привітав соціальних працівників Дніпра 

_MG_9136 1

Мер Дніпра Борис Філатов привітав працівників соціальної сфери міста з професійним святом. Під час нагородження він наголосив на винятковій важливості їхньої роботи. Аби дніпряни і всі, хто знайшов тут прихисток, тікаючи від розв'язаної росією війни, надалі отримували комплексну підтримку та допомогу, повідомляє Gorsovet.

Наші соціальні працівники працюють 24/7. Цілодобово. Сьогодні ми привітали їх. Хочу сказати слова подяки не тільки нашим нагородженим, а всім робітникам соцсфери. За те, що вони допомагають місту і всім своїм підопічним. Роблять цю непросту роботу у тяжкий для країни час війни, - зазначив Борис Філатов. 

Так, соціальні працівники опікуються самотніми літніми людьми, дорослими  або цілими родинами у скрутних життєвих обставинах не лише з Дніпра. Соцслужби допомагають переселенцям з реєстрацією і тимчасовим прихистком, отриманням різних виплат, а також надають інші види допомоги. 
Як відомо, у Дніпрі нині зареєстровано  близько 180 тис. переселенців. До міста щодня прибувають до пів тисячі людей, у той час як навесні цей показник сягав 3 тис. осіб.

Маргарита Бєляєва завідує відділенням раннього втручання в центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра». Вона та її команда допомагають родинам, які виховують дітей з особливими потребами. За час повномасштабної війни до неї на облік стали нові сім‘ї переселенців. Пережитий стрес, безумовно, дуже впливає як на малечу, так і на самих дорослих. Тож консультації та вчасна діагностика саме за її профілем дуже важливі.

Багато людей переоцінили життєві цінності. Ми бачимо ці зміни і в настрої людей, і в їх поведінці, - сказала пані Бєляєва, наголосивши, що вона, так само, як і всі соціальні працівники Дніпра, готова і надалі якісно робити свою справу заради Української Перемоги.

_MG_9043_MG_9122_MG_9129

Нагадаємо, дніпрян запрошують долучитися до висадки дерев у парку Придніпровський.