Місто турбується. У Дніпрі для пільгових категорій громадян розпочалась оздоровча кампанія

В Днепре можно будет бесплатно оздоровиться (ВИДЕО)

«Як показав досвід минулого року, організація санаторно-курортного лікування – актуальна соціальна послуга для наших містян пільгових категорій навіть в умовах воєнного стану в Україні. Департамент соціальної політики здійснює організацію санаторно-курортного лікування міським коштом, укладаючи тристоронній договір між одержувачем послуги, департаментом та місцем оздоровлення», — розповіла Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.  
Отримати послугу можуть містяни таких пільгових категорій:

- особи з інвалідністю із супровідниками;
- учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав;
- мешканці міста, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій. 

«Важливо, що дніпряни мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, а також обирати й дати оздоровлення. З початком оздоровчої кампанії громадяни зазначених пільгових категорій міста можуть звернутися до управлінь соціального захисту населення Дніпровської міської ради за місцем реєстрації із заявою про бажання оздоровитися в поточному році та медичною довідкою. Направлення на санаторно-курортне лікування здійснюється виключно за принципом черговості», — прокоментувала Ірина Максименко.

Для кожної пільгової категорії визначено певний термін оздоровлення. Для дітей з інвалідністю із супровідниками – 21 день, для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав – 18 днів.

«У поточному бюджетному році департамент запланував оздоровити 617 громадян зазначених пільгових категорій. Як завжди, працюватимемо якісно, виключно на позитивний результат та зміцнення психологічного та фізичного стану дніпрян», — підсумувала Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради. 

Детальніше — https://socialpolitica.dniprorada.gov.ua/.