Місто згуртувалося: очільник Синельникового про ситуацію
![photo_2022-03-25_10-05-35](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/03/25/1648195708-cwrwo/conversions/photo-2022-03-25-10-05-35-amp.jpg)
Вранці 25 березня на брифінгу в ОДА виступив міський голова Синельниково Дмитро Зражевський. За його словами, ситуація в місті стабільна контрольована. Під час війни всі державні установи і комунальні підприємства працюють без вихідних.
У місті є запаси паливно мастильних матеріалів, усім забезпечені і відкриті магазини, аптеки, заправки, медзаклади. У дистанційному режимі продовжують освіту діти.
Транспорт працює, однак у неповному обсязі. Міський голова постійно знаходиться на зв'язку з Дніпром. До Синельниково також їдуть переселенці, які отримують все необхідне. Місто готується до посівної.
Місто згуртувалося, громада виконує свій обов’язок, за що ми дуже вдячні, - повідомляє Зражевський.