Молодіжна рада Дніпра допомагає адаптуватися переселенцям і створює проєкти для мешканців окупованих територій
Від початку повномасштабного вторгнення росії Дніпро залишається ключовим гуманітарним хабом. Щодня сюди приїздять кілька сотень людей, що тікають від війни. Тож волонтерство і робота на інформаційному фронті стали головним пріоритетом для більшості містян. Насамперед - для молоді, повідомляє Gorsovet.
Найголовніше на сьогодні - щоб люди, які покинули свій дім, розуміли, що Україна їх підтримує. Плануємо ще більше заходів для молоді, яка переїхала до нас. Найголовніше - це адаптація і нетворкінг між нашою молоддю і тими, хто до нас прибув. Наша цільова аудиторія - це понад 200 тис. дніпровської молоді. І щодня ми думаємо над проєктами, які мають бути реалізовані на рівні міста, - сказав голова Молодіжної ради Рафаель Кіжнер.
Також молодь активно розвиває роботу платформи "СпівДія хаб - Дніпро".
Ми разом завантажували гуманітарні вантажі на Луганщину. Це було близько 300 тонн продуктів харчування і всього необхідного людям на передовій. І разом з Молодіжною радою Дніпра ми створили проєкт медіа центру. Це буде майданчик, де молодь Дніпра і Луганщини буде створювати медійний контент, який несе правду і популяризує українську ідентичність, - розповіла голова Луганської обласної Молодіжної ради Ганна Рясна.
Загалом, всі нові проєкти та плани обговорюють на позачергових загальних зборах Молодіжної ради Дніпра, на які запросили і міського голову.
Хочу сказати слова подяки всім — дніпрянам і тим, хто приїхав до нас. Бо тут є молодь з Донеччини та Луганщини. Дякую за все те, що ви робите, за волонтерську діяльність. За те, що ви поруч з територіальною громадою. І плідної вам праці, - сказав Борис Філатов.
Нагадаємо, стало відомо, коли у Дніпрі включать опалення.