Може обернутися катастрофою. Корбан розповів о наслідках ворожих ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури

корбан

Ситуація з ударами по енергетичним об'єктам Дніпропетровщини може обернутися катастрофою. Таку думку висловив голова штабу теробороні Дніпра Геннадій Корбан, повідомляє Gorsovet з посиланням на Дніпро TV.

Я знаю, що є великі руйнування об'єктів "Укренерго" у Вільногірську, Павлограді, у районі Павлоградської ТЕС у Дніпрі, Кривому Розі. У великих промислових центрах ведеться зміцнення трансформаторних підстанцій, щоб хоч якось захистити їхню відмінність від ракетних ударів. Але, крім енергетичної інфраструктури, є ще водоканали, газорозподільні станції та ін. Про все це думають менеджери, господарники міст, які активно займаються цим питанням. Але цим потрібно було займатися ще навесні, коли багато хто вважав, що росія опуститься до такого, - сказав Геннадій Корбан в ефірі програми "Інформоборона" .

За його даними, у Дніпрі постійно проводили роботу щодо зміцнення інфраструктурних об'єктів.

Ми маємо об'єкти, які захищені. Але є ще суміжна інфраструктура, наприклад "Укренерго", до якої місто стосунку не має. За неї відповідає Кабінет Міністрів, Міністерство енергетики. Тож ситуація не хороша. Вона може реально обернутися катастрофою, - сказав голова Штабу оборони Дніпра.

Нагадаємо, у Міненерго розповіли, як будуть долати кризу після ворожих атак на енергетичну інфраструктуру України.