На 30 % стане світлішою, а ще зменшить навантаження на енергосистему: у Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина

photo_2024-04-22 10.11.03

У Дніпрі продовжують модернізувати зовнішнє освітлення. Нині комунальники працюють у приватному секторі по вул. Червона Калина. Тут щоранку та щовечора прогулюється Олександр зі своїм домашнім улюбленцем. 

 

«Тут вуличне світло то працювало, то ні. І в цілому не дуже яскраво горіло. Тож добре, що роблять, ми за світло, адже це наша безпека», — поділився місцевий мешканець Олександр. 

 

Місцеві зверталися з проханням модернізувати освітлення на цій вулиці, тож їхню адресу додали до плану на 2024 рік. Зараз комунальники оновлюють тут самонесний ізольований дріт: замість 1,9 км змонтують 2 км.

 

«Також ми демонтуємо 56 натрієвих світильників та стільки ж кронштейнів. А замість них встановимо сучасні та енергоекономні LED-світильники, які завдяки енергоощадності зменшать навантаження на енергосистему. Їхню кількість ми збільшили до 59 штук і стільки ж встановимо кронштейнів, аби на перехрестях додати більше світла. І ще одна їхня перевага — вони на 30 % світитимуть яскравіше, особливо це важливо у туманну погоду. Загалом по Дніпру наше комунальне підприємство «Міськсвітло» продовжує модернізувати зовнішнє освітлення і за минулий рік ми замінили 8 562 лампи та 126 опор. А з початку цього року 90 вулиць Дніпра стали світлішими, у тому числі: вул. Мелітопольська, вул. Салтівська, вул. Поштова, пров. Лісозаводський, вул. Балтійська, вул. Тернопільська та інші вулиці приватного сектора. Також подвір’я вулиць: Орлівська, Енергетична, Незалежності, Будівельників тощо. На всіх 90 обʼєктах ми встановили 1 221 світильник (з них 908 світлодіодних), змонтували близько 32 км сучасного самонесного ізольованого проводу та 253 нові опори», — розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради Олег Кортушенко.