На час ліквідації наслідків ворожої атаки дніпряни забезпечені водою, працює близько 100 Пунктів незламності

dom-voter

Внаслідок нічної атаки дронами по Дніпру близько 400 будинків залишились без опалення. 224 з них обслуговують комунальні підприємства. Ще 100 будинків, які залишились без тепла – ОСББ і ЖБК. 50 – обслуговують приватні компанії.

 

«За попередньою інформацією, якщо все буде добре, то завтра до вечора у будинки  почнуть повертати тепло», – зазначив директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер.

 

Комунальники слідкують за температурним режимом, і якщо температура буде критично знижена - доведеться злити систему.

 

«Ми сподіваємось на оперативну роботу співробітників одного із підприємств Дніпра, але хочемо,  аби всі управителі заздалегідь підготувались до різних сценаріїв» - прокоментував начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

 

Щодо водопостачання. 310 будинків без води. 160 – обслуговують КП. 100 – ОСББ і ЖБК, 50 – приватні компанії. 

 

«Повернути воду у домівки планують до завтрашнього ранку», - зауважив директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер.

 

Зараз люди можуть набирати воду в колонках. Їх розташування є на мапі. https://mapa.dniprorada.gov.ua/?category_id=63

Також працюють два пункти роздачі води за адресами вул. Леоніда Каденюка,11-А (в районі ПК «Енергетик») та по вул. Карагандинська, 7-А

 

Без опалення та води залишилось три медзаклади. Один з них – стаціонар. Пацієнтів евакуюють до інших лікарень.

 

«Ми піклуємось про наших пацієнтів та про наших медичних працівників, тож було вирішено перевести їх всіх  до інших лікарень, а деяких пацієнтів на амбулаторне лікування під повний контроль наших медичних працівників. У стаціонарі перебувало 105 пацієнтів. 53 людини переведені на амбулаторне лікування, 52 - в інші заклади охорони здоров’я. Решта пацієнтів буде переведена  до кінця дня», - прокоментувала заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня.

 

Також 5 шкіл та 1 дитячий садочок переведені на дистанційне навчання.

 

«Це близько трьох тисяч дітей. Звісно, ми на зв’язку з батьками, і як тільки відновлять опалення та водопостачання, діти повернуться на змішану форму навчання. Про це рішення батьки дізнаються перш за все від класних керівників та керівництва закладу освіти. Також актуальну інформацію ми опублікуємо на сторінках нашого департаменту https://t.me/humpolitic», - повідомила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Світлана Клявченко.


В місті працюють Пункти незламності. Їх близько сотні. Розташування найближчого можна подивитися через застосунок «Дія».