На Дніпро стрімко насувається аномальне потепління

photo_2024-02-04_11-32-40

На Дніпро насувається потепління. Воно пов’язане з приходом теплого повітря із Середземномор’я та північної Атлантики, що вже скоро досягне нашої країни та принесе теплу та вологу погоду. Чого чекати у Дніпрі, – розповість «Наше Місто».

У Дніпрі вже на наступному тижні передбачається стрімке потепління. Але температура повітря буде періодично змінюватися. Однак, вже наприкінці тижня можна очікувати приємне потепління, яке буде нагадувати весну.

Понеділок 5 лютого принесе дніпрянам температуру повітря +6 градусів вдень. Також синоптики передбачають опади у вигляді дощу, та мокрого снігу вночі. У вівторок температура трохи спаде, натомість у середу в місті можна чекати +11 градусів вдень та легкий дощ. Далі у Дніпрі знову очікується пониження тепла, проте вже у неділю можна чекати +14 градусів вдень та +7 вночі.

snymok-jekrana-847

Такою весняною погодою розпочнеться і середина лютого. 12 числа дніпряни можуть насолоджуватися температурою у +15 градусів. Окрім того, найближчі три дні не передбачається опадів, але після цього почнеться невеличкий період дощів.

Погода в Україні
Найвища температура очікується у південних областях України. Але і на заході та в центральній частині може бути тепло. У Криму та в Одеській області вдень температура досягатиме +10 градусів. А в середині місяця синоптики прогнозують до +15, +20.

Проте, ближче до кінця останнього місяця зими можливе вторгнення холодного повітря та суттєве зниження температури.

photo_2024-02-04_05-59-09