На Дніпропетровщині підприємці можуть отримати грант до $20 тис

заявления

Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у грантовій програмі від міжнародної організації з міграції. Мікро- та малий бізнес може отримати до 20 тис дол на підтримку власної справи. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Основна мета програми – підтримати економіку України. Кошти можуть отримати підприємці з 7 областей. Серед них й Дніпропетровська. В пріоритеті – понівечені через війну чи переміщені підприємства. Бізнес, який очолюють жінки, молодь. А ще той, що базується у сільській місцевості», – зазначив начальник управляння зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОВА Павло Любимов.
Подавати на участь можна підприємства, які зареєстровані понад рік, оформлені юридично в Україні. Їх власники мають бути готовими створити нові робочі місця.

Для мікробізнесу максимальна сума гранту до 7 тис доларів. Для малих виробництв – до 20 тис дол. Цим коштом можна придбати спеціалізоване обладнання, сплатити оренду приміщення, відремонтувати чи облаштувати його. А ще – закупити сировину. Виконати умови та використати гроші потрібно протягом 4 місяців.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму. Дедлайн – до 23 червня 2024 року. Подати заявку підприємець може лише раз та не має права претендувати одночасно на обидві виплати.

Більше деталей – на сайті.

За матеріалами ДніпроTV.