На Дніпропетровщині прощаються з Героєм, що загинув на Краматорському напрямку

zaginuv-bojec-zovti-vodi-amp

На війні загинув жовтоводець Ігор Шилович. 28 грудня 2023 року на Краматорському напрямку загинув 56-річний штаб-сержант, командир взводу, колишній працівник воєнізованої охорони ДП «СхідГЗК» Ігор Шилович, повідомляє Дніпровська панорама.

Ігор народився 10 лютого 1967 року у селищі Глеваха Київської області.

Відслуживши два роки в армії, із 1985 по 1987 роки, продовжив військову службу. Пройшов шлях від курсанта до командира взводу, отримав звання старший сержант.
Працював у ЖВК-26, на ТОВ «Восток-Руда», здійснював охорону об’єктів ДП «СхідГЗК» у складі ВВО та ДП «38 ВІТЧ» на посадах охоронця та заступника начальника караулу.

Комбінатівці згадують, Ігор був умілим організатором та керівником, надійним товаришем та колегою, відповідальним, вимогливим, але справедливим.
На захист українських кордонів став із перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку – у рядах Тероборони, а з 25 жовтня 2022 року – у лавах Нацгвардії на посаді командира мінометного взводу.

Загинув Ігор Шилович 28 грудня 2023 року від отриманого вогнепального поранення внаслідок обстрілу українських позицій російськими військами.
Сталося це в районі н.п. Ямпіль Краматорського району Донецької області.

«Він був люблячим батьком, чоловіком та дідусем, душевною, веселою та життєрадісною людиною із «золотими руками», - розповідає дружина захисника Тетяна. – Не палив, не пив, займався спортом. Ніколи нікому не відмовляв у допомозі. За щоб не взявся, все в нього виходило. Казав, що як повернеться, одразу всією родиною поїдемо у Карпати, відпочити, набутися разом…».
У чоловіка залишилися дружина Тетяна, сини Дмитро та Валерій, сестри Наталя та Любов, онук Андрій.

Прощання з Ігорем Шиловичем відбудеться 6 січня о 12:00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна слава та пам'ять полеглому Герою!