На Дніпропетровщині запрацював центр життєстійкості

1

У Васильківській громаді, що на Синельниківщині, запрацював Центр життєстійкості. Його мета – психологічна підтримка переселенців, оборонців та їхніх рідних. А ще – жінок, сімей у складних життєвих обставинах. У хабі вже почали проводити різні зустрічі – групові та індивідуальні, повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Це унікальний простір, призначений для надання різноманітних соціальних послуг. Серед них безоплатна правова допомога і консультації з питань працевлаштування. А ще Центр життєстійкості – це майданчик для активностей від громадських організацій. Тут навчатимуть і тому, як запобігти гендерно зумовленому насильству», – зазначив селищний голова Васильківської громади Сергій Павліченко.
Ще один напрямок роботи Центру – підтримка ментального здоров’я. У команді є соціальний менеджер та психологи. Вони допомагають “прожити” емоції та дають поради, як впоратися з ними.

Проєкт втілює Мінсоцполітики. Це частина Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” першої леді Олени Зеленської.

За матеріалами ДніпроTV.