На Дніпропетровщині затримали двох шанувальників росії
![наручники](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2021/07/02/1625222770-c8vqo/conversions/narucniki-amp.jpg)
У Кривому Розі у соцмережах чоловіки пропагували ідеї «русского мира» та підтримували окупацію України. Про це повідомляє Gorsovet, посилаючись на "Дніпро Оперативний".
СБУ затримала двох мешканців Кривого Рогу, які у соцмережах підтримували дії окупаційної армії. Один з них створив акаунт у соціальній мережі, де вихваляв дії путіна та підтримував створення «малоросії».
Інший безробітний криворожанин вирішив шукати кращого життя з приходом окупантів. Він отримував новини з проросійських телеграм каналів та рашиських пабліків та постив їх на власній сторінці «Фейсбуку».
Чоловік підтримував окупацію українських міст та писав, що вони зовсім не українські, а справжні російські міста і так завжди було. Також він вихваляв окупаційну владу та путіна.
Раніше ми повідомляли, що надзвичайники розповіли, за яких умов можна використовувати генератор