На Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського

photo_2024-04-09_13-05-25

До Дніпропетровщини надійшла трагічна новина – на війні, захищаючи нашу країну та її мирне майбутнє, загинув військовий Олександр Бабіченко. Про це повідомив голова Кам’янської міської ради Андрій Білоусов, – передає «Наше Місто».

5 квітня, в бою з окупантами поблизу  населеного пункту Тоненьке на Донеччині загинув старший солдат Олександр Бабіченко. Йому було усього 30 років.

Олександр народився у тодішньому Дніпродзержинську. Після закінчення школи навчався у ПТУ №15. Після закінчення навчання в училищі, у 2016 році чоловік проходив строкову військову службу й до 2019 року перебував на контракті у Збройних Силах України.

У мирні дні чоловік працював у ТОВ «Інтерпайп Україна». А у перші дні повномасштабного вторгнення Олександр став на захист своєї землі та всього українського народу.

У чоловіка залишилися мати, три брати, сестра та бабуся.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.