На Пологівському напрямку у бою загинув комунальник з Дніпра Роман Олійник

zaginuv-oliinik-optimized

На щиті повернувся до Дніпра співробітник комунального підприємства "Благоустрій міста" Дніпровської міської ради Роман Олійник, який боронив свободу й незалежність України.

Сьогодні сумна звістка сколихнула працівників нашої Інспекції. Боронячи свободу України, загинув колишній співробітник Комунального підприємства "Благоустрій міста" Дніпровської міської ради Роман Олійник.
Усі ми завжди будемо пам'ятати його як веселу, щиру, чесну та дуже порядну людину.
Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Романа.
Низький уклін та вічний спокій тобі, Героє, - написали в інспекції з питань благоустрою ДМР.


Також у жалобі Підгородненська громада, звідки родом Роман. 5 вересня перед будівлею міської ради тут попрощалися з Героєм.

Завідувачка історико-краєзнавчого музею ім.О.Коваля Лариса Омельченко згадує про Романа:

Провели в останню путь Воїна Романа, нашу дитину - колишнього юного актора з бібліотечного лялькового театру. Дякую тобі, дорогий Воїне, шановний Захиснику! У 1996 році тобі було десять, коли наш театр, де грали й твої однокласники, виступав у школах і дитсадках. Ти був яскравим, талановитим, веселим хлопчиком! Грав провідні ролі... Пам'ятаю, як ми сміялися з ваших, хлопці, імпровізацій: ось ви робите смішні "битви" ляльками, одягненими вам на руки. А ось веселите публіку голосовими інтонаціями!.. Дякую за захист, Ромочко, уклін Тобі від нас. Оксано, Оксана Львівна Орлова , я передала, як ти й просила, уклін від тебе. Я сказала: "Уклін від тих з нашої команди, хто зараз мешкає в Запоріжжі ". Старший солдат Національної гвардії України Роман Олійник загинув у бою на Пологівському напрямку Запорізької області.


За матеріалами Дніпровська панорама.