На правобережній частині Дніпра встановлюють ємності з технічною водою

7 (6)

У Дніпрі, на правобережній частині міста, почали встановлювати ємності з технічною водою. Загалом їх буде 100 одиниць. Об’єм однієї бочки — 2 200 літрів, повідомляє Gorsovet.

3 (3)

Місто продовжує готуватися до можливих випробувань, які можуть бути спричинені агресією рф. Віримо в наших енергетиків, які відновлюють нашу енергосистему. Однак маємо готуватися й до найгіршого. Тому міська влада ухвалила рішення на виконання доручення міського голови Бориса Філатова улаштувати на території правого берега міста 100 ємностей з технічною водою. Локації розташування визначені районними адміністраціями так, щоб бочки з водою розміщувалися рівномірно і були у доступності», — прокоментував заступник міського голови Михайло Лисенко.

1 (6)

Він також додав:

Мешканцям лівого берега не слід турбуватися, оскільки там буде зроблено близько 50-ти свердловин. З геологами погодимо місця, де це можливо зробити. Розміщення бочок з водою на правобережжі та свердловин на лівому березі пов’язано із заляганням води на лівобережній частині міста — воно у рази нижче, ніж на правобережжі».

2 (5)

Перелік

Раніше ми повідомляли, На Дніпропетровщині патрульні врятували чоловіка, який хотів вчинити самогубство.

Через відключення електроенергії у Дніпрі змінили роботу деякі маршрути трамваїв