На румунському кордоні зупинили втікачів з Дніпропетровщини 

IMG_20221228_090222

Про це повідомляє Gorsovet , посилаючись на інформацію Держприкордонслужби.

Прикордонники України практично щодня ловлять людей, що намагаються перетнути кордон і втекти до іншої країни. Особливо часто в останній час цим займаються військовозобов’язані чоловіки. Нерідко вони наражають себе на небезпеку.

Одного з таких втікачів затримали військовослужбовці відділення «Велятино». Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Виявилось, що чоловік з Дніпропетровської області. Він мав намір подолати високогірну ділянку кордону та потрапити нелегально до Румунії.

Ще одного «мандрівника», затримав наряд відділення «Солотвино». Чоловік, незважаючи на неодноразові застереження прикордонників, збирався перепливати річку Тиса, Щоб випробувати долю у річці, рівень води якої щоденно зростає, чоловік прибув на Закарпаття із Дніпропетровської області. Усі свої речі він попакував у поліетилен, а щоб його не помітили охоронці держрубежу, планував незаконно перетнути кордон у темний час доби, - сказано в повідомленні.