«На сесії заслухали представників групи «Гроші на ЗСУ». Була досить довга дискусія в залі щодо критеріїв допомоги», — секретар Дніпровської міської ради

o_1hs7uif1b1v5ve50c4vc0s1e5r17

Під час чергової сесії Дніпровської міської ради заслухали представників групи «Гроші на ЗСУ».

«Була досить довга дискусія в залі щодо критеріїв допомоги. Хто скільки допомагає, чи потрібно давати поради або взагалі — потрібно допомагати персонально. Дніпро є одним з найбільших донорів допомоги нашим Силам оборони. У 2022 році ми виділили близько 2 мільярдів гривень. Торік – 2,5 млрд, і кошти пішли безпосередньо на підтримку Сил оборони. Також місто регулярно допомагає нашими потужностями: департаменти, які займаються капітальними будівництвами, ремонтами, вони виконують особливі вимоги й завдання від наших Збройних сил. Здійснюється поповнення Сил оборони автомобілями, пікапами, вантажівками. Є великий запит на квадроцикли тощо», — розповів секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Допомагають чи не щодня. «Майже на кожному виконкомі в закритій частині ухвалюють рішення про передання закупленого для Сил оборони. Ми сьогодні багато говорили про програму співфінансування Збройних сил. У ній можуть брати участь громадські організації, юридичні особи. Якщо є запит від Сил оборони й ці організації збирають гроші, за допомогою програми вони можуть отримати 75 % фінансування від бюджету територіальної громади Дніпра. Людина зрозуміє, як відбувається процес, як проходить закупівля в умовах конкурентності тощо», — підсумував Олександр Санжара.