На вечір швидких побачень для учасників УТВ завітала пара, яка познайомилася торік на заході і завтра вже одружується

photo_2024-02-14_16-52-52

У Дніпрі у День святого Валентина для слухачів проєкту «Університет третього віку» влаштували вечір швидких побачень «Серце до серця».
На захід запросили по десять жінок та чоловіків. Кожен з них мав можливість познайомитися один із одним, поспілкуватися упродовж 5 хвилин, взяти участь у конкурсах, вікторинах. І врешті –  обрати собі пару, того, хто сподобався найбільше.
Гостями цьогорічного вечора швидких побачень «Серце до серця» стала пара, яка утворилася вже згодом після минулорічної події.
Тетяна Рябоконь та Віталій Середа познайомилися на швидких побаченнях у 2023-му.


«Мали номери 7 та 14. Я прийшла, аби просто розширити коло знайомих. А Віталій говорить: мене зустріти», - каже пані Тетяна. 
Пан Віталій розповів історію їхнього кохання: «Після заходу запропонував Тетяни прогулятися. Вона погодилася. І з того моменту ми разом. Торік швидкі побачення були 15 лютого. І упродовж року 15 числа кожного місяця ми приходимо у це кафе, де проходив захід, і відзначаємо наше знайомство. А завтра, 15 лютого, ми одружуємося».


Учасник сьогоднішнього заходу Ігор Овчарик прийшов, аби передусім поспілкуватися з гарними людьми.


«А якщо і пощастить – знайти гарну співрозмовницю чи супутницю по життю. Одразу високу планку для себе не ставлю, оскільки можна і розчаруватися. Словом, поставив для себе низку цілей і сподіваюся, що хоча б одна буде досягнута», - сказав пан Ігор. 


Ще одна учасниця вечору швидких побачень Антоніна Ткаченко теж прийшла на святкову подію, аби гарно провести час, поспілкуватися.


«Можливо, вийде й так, що знайду співрозмовника. Можливо, з таким чоловіком у нас виявляться спільні інтереси, хобі. Я полюбляю займатися спортом. В Університеті третього віку відвідую заняття спортивного напряму, культурні заходи. Головне – це спілкування. Можливо, у подальшому зав’яжеться дружба. Загалом тут гарна святкова атмосфера. Приємно відзначати День закоханих, беручи участь у такому заході. Організаторам велика подяка. Дуже важливо попри складні часи влаштовувати подібні заходи», - підкреслила пані Антоніна.


За словами завідувачки сектором планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Маргарити Прядко, цього року на швидкі побачення до Дня святого Валентина був ажіотаж серед учасників УТВ.


«Торік вперше провели такий захід. Тоді заявок від охочих було не так багато. А цього року – назбиралося близько 150 анкет від учасників. І буквально за три дні ми закрили запис. Традиційно жінки активніші за чоловіків. Зараз багато одиноких людей елегантного віку. Їм потрібна підтримка, спілкування. Приємно відзначити, що сьогодні у нас співпало 2 пари, які обрали один одного. Маємо надію, що на наступний рік щасливих пар та весіль буде більше», - додала Маргарита Прядко.


По завершенні заходу для учасників влаштували чаювання із солодощами. А парам, які обрали один одного, організатори подарували запрошення до театру.