На війні загинув 24-річний воїн з Кривого Рогу

428485340_425282270003663_7139408234952659653_n

Війна забирає найкращих синів і доньок, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий з Кривого Рогу,– передає «Наше Місто».

На підприємстві «АрселорМіттал» повідомили трагічну новину – на фронті загинув молодший лейтенант Сергій Кирпа з Кривого Рогу. Це сталося під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Терни Лиманської міської територіальної громади, що на Донеччині.

У цивільному житті Сергій працював сортувальником-здавальником металу у ПП «Стіл Сервіс». На підприємстві розповідають, що він був наймолодшим серед колег. Його бригада сортувала прокатну продукцію у сортопрокатному цеху № 1 «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Важка вона – робота сортувальника-здавальника металу. Але Сергій Кирпа ніколи не нарікав на труднощі. Працював сумлінно, завжди заряджав колег гарним настроєм. Веселої він був вдачі, мав чудове почуття гумору. Досвідчені колеги, значно старші за нього, ставилися до Сергія з батьківською любов’ю. Він же віддячував їм щирою повагою. Завжди був готовий прийти на допомогу. Дійсно, війна забирає найкращих», – говорить Сергій Гардаш, старший майстер дільниці ПП «Стіл Сервіс».
Так, мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна. Сергій став на захист Батьківщини 28 травня 2023 року.

Чоловікові було усього 24 роки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.