На війні загинув Герой з Кам’янського: Без батька залишилися троє дітей

photo_2024-03-20_14-56-34

Війна забирає найкращих синів і доньок, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий з кам’янського. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на голову Кам’янської міської ради Андрія Білоусова.

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина – стало відомо, що на війні загинув молодший сержант Дмитро Заєць. Це сталося 13 вересня 2022 року в бою поблизу населеного пункту Архангельське, що на Херсонщині.

Дмитро народився у тодішньому Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив середню загальноосвітню школу №2. Далі, упродовж 1995-1997 років, чоловік проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» та ДП ТОВ «Мостобуд». Але мирне життя Дмитра, як і усіх українців закінчилося, коли розпочалася війна. Чоловік став на захист України майже з самого початку повномасштабного вторгнення – у  березні 2022 року.

Він гідно та самовіддано захищав нас, наших дітей та усю країну від російських окупантів. У боротьбі він і поклав своє життя.

У чоловіка залишилися дружина, два сини, донька, батько та сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Панахида відбудеться 21 березня Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця Сергія Слісаренка, 34).

Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.

За матеріалами Наше Місто.