Найсильніша з початку війни атака на Миколаїв. Зруйновано низку об'єктів

MyCollages - 2022-07-31T084828.363

Миколаїв майже всю ніч на 31 липня був під ворожими обстрілами - пролунало безліч вибухів. Міській голова Олександр Сєнкевич вже заявив про найсильнішу з початку війни атаку на місто, повідомляє Gorsovet.

Сьогодні Миколаїв піддався масованому обстрілу. Напевно найсильнішому за весь час. Потужні вибухи лунали після першої ночі та близько п’ятої ранку. Зруйновано низку об’єктів, пошкоджено житлові будинки. На місцях прильотів виникла низка пожеж. Працюють рятувальники. Збираємо детальну інформацію, - написав Олександр Сєнкевич у своєму телеграм-каналі.

 

За попередніми даними, окупанти запускають ракети із тимчасово окупованої частини Херсонської області.

Наслідки ворожої атаки прокоментував також й голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його даніми, є загиблі та поранені.

Вночі, 31 липня, після 01:00 та вранці, близько 05:00, Миколаїв зазнав масованих обстрілів. Попередньо, одна людина загинула, дві - отримали поранення. Внаслідок обстрілів пошкоджено ряд об’єктів інфраструктури. Зокрема, готель, спортивний комплекс, два заклади освіти та СТО. Також пошкоджено житлові будинки.

На місцях прильотів виникло кілька пожеж - зайнялася двоповерхова будівля, прибудова до житлового будинку, два гаражі та дві господарчі споруди. Детальна інформація уточнюється, - повідомив Кім.

Нагадаємо, Севастополь з днем ВМФ "привітали" руйнуванням штабу Черноморського флоту рф. Кажуть про український безпілотник.