Найскладніша ситуація з електропостачанням у Дніпропетровській області
![IMG_20221216_222426](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/12/17/1671296616-nwymd/conversions/img-20221216-222426-amp.jpg)
На поліпшення ситуації з енергопостачанням можна очікувати не раніше 20 грудня. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини» голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунального господарства Андрій Герус, пише Gorsovet.
Найскладніша ситуація у Дніпрі та області,- сказав Герус.
Більшість пошкоджень на енергооб’єктах після ворожого обстрілу 16 грудня вдалося усунути. Втім, це лише екстрені заходи.
Ми ще не повернулися до стану до ракетної атаки, і в системі існує дефіцит в районі 4 тисяч мегават, найбільше відключень в центральній та східній частині України, — сказав Герус.