Наклей наліпку та отримай знання: у школах Дніпра полегшився доступ до платформи My Book
![klas-1](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/10/1707517122-mjvds/conversions/klas-1-amp.jpg)
У школах Дніпра почали з’являтись наліпки, які допоможуть учням швидко отримати доступ до електронних підручників. Про це «Нашому місту» повідомив Артем Трапезніков – директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «ЄДНІПРО» Дніпровської міської ради.
Ми сьогодні передали одній зі шкіл Дніпра пакунок наліпок для користування платформою My Book, – розповідає Артем Трапезніков. – У кожному закладі освіти нашого міста тепер є можливість наклеїти на партах наліпки з QR-кодом. Школяр сканує його та одразу переходить до свого онлайн-портфелю з підручниками.
На кожну парту школярі мають можливість приклеїти одну наліпку. Завдяки їм процес навчання відбувається дуже швидко та зручно. Адже на платформі My Book завантажені підручники, до того ж вчителі можуть під час уроку робити певні нотатки.
Нам дуже подобається додаток My Book, – зазначає Юлія Мар’єнко – вчителька фізики та математики дніпровського ліцею № 130. – Це портфель у смартфоні, в ньому завантажені всі наші підручники. Можна користуватись ними у кабінеті, в укритті, в транспорті. Це дуже зручно. Можна виводити матеріал на великий екран, а також залучати планшети, ноутбуки.
За словами вчительки, My Book – це жива книга, в якій можна підкреслювати, виділяти необхідний матеріал. Школяр може додавати туди те, що вважає за необхідне. Робота з електронною платформою цікава як для п’ятикласників, так і для учнів старших класів.
Зараз такі наліпки отримали дві дніпровська школи. До кінця березня вони будуть у всіх школах міста.