«Нам під силу будь-які творчі завдання!». Театр «Віримо» у Дніпрі шукає актора

o_1hcd7revr1tgg102t16ucgqg124h1qm

Мистецька атмосфера, можливості для творчого розвитку та власна творча родина - це те, що можна знайти в дніпровському театрі "Віримо". Театр запрошує приєднатися до творчої команди та оголошує додатковий конкурс на посади актора/акторки (ІІ категорії) у жанрі драми та звукорежисера. 

«Ми – колектив однодумців, і шукаємо в першу чергу людей, які цікавляться різними напрямками. У нас є що запропонувати акторам, бо нам під силу будь-які творчі завдання!», – розповів засновник і художній керівник Театру «Віримо» Володимир Петренко.

«Тут я люблю атмосферу», - зазначає акторка театру Марина Купреїшвілі, яка працює там недавно.

Актор Дмитро Тухаєв дебютував на сцені «Віримо» ще у підлітковому віці — 16 років, хлопець так поринув у атмосферу театру й за декілька років вже став там працювати.

«Дякуючи нашим ЗСУ, культура у місті Дніпрі невпинно розвивається. В місті п'ять театрів комунальної власності і всі вони в цьому театральному сезоні продовжують свою роботу. Запрошуємо до кожного з них. Це нові постановки, прем'єри, а також вже ті вистави, які полюбилися глядачам. Культура - це динамічна система, що постійно розвивається, тому нам потрібні нові обличчя, нові таланти, які мають власне бачення, щоб відповідати потребам часу і нашим вимогливим глядачам. Відкриті вакансії у театрі «Віримо» та міському комунальному закладі культури «Дніпровський міський телевізійний театр», – додала головна спеціалістка управління культури ДМР Юлія Лисенко.

Для роботи у театрі «Віримо» наявність освіти за відповідною спеціальністю – обов'язкова. Конкурс проводиться у два етапи: розгляд документів та творче прослуховування (для акторів). Деталі за телефоном - 063-457-27-44.