Напиши лист святому Миколаю та розкажи свою історію

b9f6d9fd880ff5cf57cf54bed2b82db6-wide-big

Сьогодні кожен українець на свята загадує одне бажання на всіх – щоб настав мир і захисники повернулись додому, до своїх сімей. Кожен з нас вірить в диво, і якщо щиро вірити-воно обовʼязково буде!)

Благодійний фонд “Крила України Нікополь” проводить Всеукраїнську акцію “Бойовий Миколай – всім дітям”. Головними завданнями акції є об’єднати всіх українців і зібрати подарунки дітям, які постраждали від війни та могли залишитися без батьківської опіки, а також створити чарівну атмосферу свята для малечі.

Діти написали лист святому Миколаю, розказали про свої мрії та зробили поробки - подарунки. Таких листів до фонду надійшло до фонду аж 500, тож ми шукаємо помічників. Не дитячі історії дітей в листах, хтось із них втратив батька, хтось домівку, хтось потребує психологічної допомоги (підтверджуючі довідки). 

Кожен дорослий може стати помічником святого Миколая та разом з нами виконати бажання та мрії дітей! 

Також є перелік речей, які завжди потрібні кожній дитині: канцелярія, книжки,  павербанки, одяг, іграшки, спортивний інвентар, засоби гігієни, книги тощо.

Можна долучитись донатом, або зробити репост, щоб більша кількість людей дізналась про Всеукраїнську акцію “Бойовий Миколай - всім дітям”. 

Деталі акції на офіційній сторінці фонду.

Листи дітей: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1Xy-uqDAMlVRyzDMtsQDC2eGT4DQ-SxXI 

Долучайтесь до Всеукраїнської акції “Бойовий Миколай – всім дітям”, адже разом ми можемо більше!