Назавжди 41: у Дніпрі попрощалися із загиблим офіцером Сергієм Батаєвим

maxresdefault (13)

Назавжди 41. У Дніпрі попрощалися із загиблим офіцером 128-ї бригади ТрО. Сергій Батаєв був один із перших, хто зустрічав добровольців, які вступали до лав ЗСУ. Чоловік був не просто головним, а і виходив на «нуль». Герой також передавав свої знання молодим бійцям. Проте, наприкінці жовтня минулого року, його життя обірвав російський снаряд. Попрощатися з Героєм прийшло більше сотні людей.

Теплі обійми та слова підтримки. Біля ритуального агентства зібралася понад сотня людей. Сім’я, побратими та друзі в останню путь проводжають загиблого Героя – Сергія Батаєва.

Дружина Анна, не стримуючи сліз, каже, у лютому 22 року чоловік навіть не сказав, що іде захищати державу.

«Це було зрозуміло, тому що він воював у 2015-16 роках в АТО, і те, що він піде не було ніякого питання. Я не думала, що він може стати таким і міг стати класним командиром, тому що ця людина була абсолютно домашньою, абсолютно сімейний, добрий», – розповіла Анна Батаєва, дружина загиблого Героя.

Сергій із початку великої війни збирав добровольців, які стали до лав 12-ї бригади ТрО. Чоловік був командиром роти, а згодом і заступником командира батальйону.

Побратим Віталій каже, коли долучався до лав ЗСУ – його зустрів саме Сергій.

«Зареєстрував нас, і далі проводив, тоді він був замкомбата, разом з ним організовували роботу з особовим складом, підготовка там, володіння зброєю, взаємодія», – пригадав Віталій, військовослужбовець 128 бригади ТрО.

Сергій завжди був зі своїми хлопцями, тому часто приїжджав на «нуль».

«Ми з ним пересікалися на посадках, на відстані, близько пів кілометри до ворожих СП, тобто ось так близько він виходив», – розказав Віталій, військовослужбовець 128 бригади ТрО.

Чоловік, маючи військовий досвід, передавав його своїм побратимам. А згодом створив підрозділ БПЛА. Деякі військові і досі згадують сумісні історії із загиблим героєм.

«Була у нас одна сумісна історія. Ми, грубо кажучи, на нашій вже території відкопали хрон зі зброєю. Нам місцеві підказали, пів ночі його копали, грубо кажучи закладка зі зброєю там була», – розповів Євген Козаков, військовослужбовець 128 бригади ТрО.

Загинув Герой у жовтні минулого року. У цей день відкрилася фотовиставка бригади. На світлинах був і Сергій. Тепер чоловіку назавжди 41 рік. Вибух у бліндажі став смертельним.

«Там був страшний вибух, вибух дуже великої сили, і весь цей час, протягом місяця або двох там горіло, термічні боєприпаси були, але попри це вже була зима, туди зайшли, дістали, провели роскопки і потім довжилезна процедура – ідентифікація», – розповів Олександр Курбатов, начальник служби зв’язків з громадськістю 128 бригади ТрО.

У чоловіка залишилася дружина та донька. Поховали героя на Краснопільському кладовищі.

Джерело: ДніпроTV