Назавжди залишилося 43 роки: на війні загинув герой з Дніпропетровщини

photo_2024-03-21_11-26-43

Війна забирає найкращих синів і доньок, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Так, стало відомо, що на війні загинув військовий з міста Синельникове. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Синельниківську міську раду.

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина. Стало відомо, що на війні загинув Денис Кочетов. Це сталося 16 березня під час виконання військової служби у Волноваському районі на Донеччині.

Після початку повномасштабної війни Денис разом зі своєю родиною переїхав до Синельникового з окупованого Лисичанська. Не чекаючи на повістку, наприкінці 2022 року, чоловік сам пішов до військкомату, і там сказав, щоб його одразу відправили на фронт.

Денис став командиром бойової машини – командиром відділення механізованої роти однієї з військових частин ЗСУ. Він чесно та самовіддано захищав нас, наших дітей та нашу країну до останнього подиху

Його тепер назавжди залишилося 43 роки.

У чоловіка залишилися дружина та матір.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.