Небезпека на проспекті Поля: аварійний бетонний фасад загрожує пішоходам

IMG_3528

Бетонна брила, яка у будь-який час може впасти на голову пішоходів. На проспекті Поля у будинку на червоній лінії аварійний фасад. Повз цю будівлю сотні дніпрян проходять щодня. І навіть не підозрюють про небезпеку над їх головами.

Про бетонну брилу, яка нависає над головами пішоходів, написала дніпрянка в одній зі спільнот у соцмережі. Люди одразу підхопили її гнів у коментарях.

Кожного разу, коли стою на зупинці, дивлюся з жахом на це!

Верхній балкон теж не в кращому вигляді!

Колись впаде комусь на голову!
Цей будинок знаходиться на балансі ОСББ, тож вирішувати подібні питання повинен голова об’єднання.

Голова ОСББ на лікарняному. Тож поспілкуватися з журналістами ДніпроТV змогла лиш бухгалтерка. Жінка живе у цьому під’їзді та, каже, не помічала проблеми. Поки ми йшли до зупинки жінка розповіла що, вони навіть не можуть потрапити до тієї квартири.

Слідкувати за станом фасаду будинку – це зобов’язання ОСББ, наголошують у міському департаменті.

Фасад будь-якого будинку, а також інші елементи, такі як між панельні шви, покрівля – це спільне майно всіх співвласників багатоквартирного будинку, тобто утримання спільного майна також має здійснюватися за рахунок ОСББ та за рахунок усіх співвласників, – повідомила представниця департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Марина Ковальчук.
Єдине, чим може допомогти місто – це програма «Співфінансування» за якою мешканці платять 25 відсотків від вартості будь-якого поточного ремонту, а інші 75 – покриває міська влада. Тож жителям будинку радять якнайшвидше вирішити проблеми з фасадом, бо у разі трагічного вИпадку уся відповідальність лежатиме на голові ОСББ.

 

За матеріалами ДніпроTV.