Немає світла у дворі: куди звертатись у Дніпрі

nbvcxz

Світлу бути. У дворі на вул.Титова, 27 тривалий час не було освітлення. По допомогу мешканці звернулись у телеграм-канал голови Громадської ради при міський раді Дніпра Геннадія Корбана. Очільник Громради направив звернення до відповідних департаментів та міських комунальних служб для подальшого реагування. Як швидко комунальники вирішили проблему дніпрян?

По вулиці Титова, 27 встановлюють освітлення. Жителі скаржилися: увечері тут «хоч в око стрель».
По допомогу звернулись до телеграм-каналу Геннадія Корбана.

Сергій, житель вулиці Титова, 27: «Ми задоволені ремонтними роботами, що в нашому дворі буде світло. Раніше його не було. Не дивлячись на війну, місто продовжує жити і щось робиться. Дуже дякуємо».

Заявку очільник Громадської ради Геннадій Корбан оперативно направив відповідним міським департаментам та комунальним службам. І вже наступного дня почалась робота.

Тут встановили 3 опори, змонтували 5 кронштейнів та оснастили все сучасними LED ліхтарями.

Андрій Георгійович, начальник експлуатаційно-технічного району №2 КП «Міськсвітло»: «Двір великий, є дитячий майданчик, зона відпочинку, але недостатньо освітлення. Мешканці просили модернізувати, що ми і виконуємо. Мі виїжджаємо, реагуємо, обстежуємо. Люди звертаються на гарячу лінію міського голови і до Геннадія Олеговича. Є гаряча лінія, є телеграм-канал. Я, як керівник підрозділу, отримую адресу, виїжджаємо та приймаємо рішення».

Комунальники запевняють, ввечері жителі вулиці Титова, 27 будуть зі світлом.

Якщо у вас виникли проблеми комунального характеру, звернутись по допомогу можна до Штабу взаємодопомоги Громадської ради. Заявки приймають з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї години.
Окрім цього, залишити заявку можна в коментарях у телеграм-каналі Геннадія Корбана.

За матеріалами сайту "ДніпроТВ".