"Необхідно забезпечити стабільну роботу підйомників": у лікарні Дніпра встановили нові ліфти
![dsc_3556-voter](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/04/30/1714490378-mgzsg/conversions/dsc-3556-voter-amp.jpg)
Ліфти в міських медзакладах просто необхідні. Завдяки їм доправляють на верхні поверхи людей з інвалідністю, мам із маленькими дітьми, просто літніх людей. Підйомники, які давно відпрацювали належний термін, міняють на нові. Два нові турецькі ліфти встановлено в одній із дніпровських лікарень. Про це повідомляє «Наше місто».
У 2023 році в міських лікарнях і амбулаторіях продовжилися капітальні ремонти з ремонту ліфтів.
– Ми розуміємо, що в лікарнях і центрах первинної медико-санітарної допомоги перебувають пацієнти з інвалідністю, матусі з візочками, просто люди похилого віку, які не можуть самостійно підніматися сходами, – зазначає Олександра Бодня, заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Дніпра. – Тому необхідно забезпечити стабільну роботу підйомників. З 2018 по 2022 роки в медзакладах помітили 11 ліфтів. З початком великої війни ця робота призупинилася, але торік відновилася. У 2023-му ми замінили три застарілі ліфти.
Продовження читайте за посиланням.