НМТ-2024: Дніпро розпочинає комплексну безкоштовну підготовку 11-класників до вступу

student

Стартувала реєстрація на дніпровську платформу для підготовки до національного мультипредметного тестування. Цьогоріч було додано 116 лекцій та понад 1 000 нових тестів. У доповненні платформи новими матеріалами відповідно до програми НМТ-2024 братимуть участь найкращі викладачі міста.

«Комунальне підприємство «єДніпро» анонсує відновлення роботи міської платформи для підготовки до НМТ. Невдовзі розпочнемо її адаптацію відповідно до нових вимог. Реєстрація на платформу відкрита для 11-класників не лише Дніпра, а й усієї України. Торік було зареєстровано понад 30 тис. учнів 11-х класів, із них 5 тисяч – із Дніпра. Цього разу очікуємо на більшу кількість зареєстрованих школярів на нашій платформі. Закликаємо усіх 11-класників не відкладати реєстрацію, а зробити це вже зараз. Це гарна можливість цілком доступно, безкоштовно й якісно підготуватися до національного мультипредметного тестування, аби показати гарні результати», – підкреслила під час брифінгу заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР Софія Приліпко.

Зареєструватись на платформу можна за посиланням. Аби отримати доступ до уроків, потрібно заповнити форму, де вказати: ім’я та прізвище, номер телефону, електронну пошту та місто. Упродовж тижня команда «єДніпро» перевірить дані і надішле на пошту посилання для доступу.

Наразі на платформі доступні курси з предметів: математика, українська мова, історія України, біологія, хімія, фізика, англійська, французька та німецька. Тому кожен учень може вже починати готуватись до іспиту за наявними уроками.

«Формат НМТ у 2024 році: 3+1, де обов’язковими тепер є не три предмети, а чотири: українська мова, математика, історія України та один предмет на вибір (українська література, іноземна мова, біологія, фізика, хімія та географія). Невдовзі розпочнемо оновлювати курс з цих предметів на платформі відповідно до цьогорічної програми», – додала Софія Приліпко. 

Якщо виникли питання при реєстрації, можна звертатися на гарячу лінію комунального підприємства «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49 з 09:00 до 18:00 (з понеділка по четвер) та з 09:00 до 16:45 (у п’ятницю).

За матеріалами  Дніпро ТВ.