«Оберіг» отримає розширений доступ до даних військовозобов'язаних

военные нейтр

Реєстр військовозобов'язаних "Оберіг" буде автоматично отримувати інформацію про працівників з Реєстру Пенсійного фонду. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

З метою покращення обліку військовозобов'язаних та резервістів, до 5 липня буде налагоджено автоматичний обмін даними між Реєстром військовозобов'язаних та Реєстром Пенсійного фонду. Це дозволить системі "Оберіг" отримувати актуальну інформацію про застрахованих працівників, що, в свою чергу, сприятиме більш ефективному плануванню мобілізаційних заходів.

Що зміниться:

Дані про всіх військовозобов'язаних: Раніше йшлося лише про тих, хто підлягає бронюванню. Тепер "Оберіг" отримуватиме дані про всіх, хто підпадає під військовий облік.


Автоматизація: Обмін даними між реєстрами буде відбуватися без ручного втручання.
Нові дані: До інформації про військовозобов'язаних додадуться відомості про їх трудовий шлях, досвід роботи за спеціальністю та групу інвалідності.
Оновлення в режимі реального часу: Дані будуть оновлюватися постійно.

Що це дасть:

Швидка мобілізація: Міноборони зможе швидше мобілізувати необхідних людей, маючи доступ до їхнього досвіду та кваліфікації.
Ефективний рекрутинг: Підбір людей на військову службу буде більш точним та цілеспрямованим.
Зменшення навантаження: Зменшиться бюрократія для роботодавців.
Важливо: роботодавці, які є критично важливими для економіки та оборони, зобов'язані протягом одного дня після прийняття на роботу, переведення або звільнення працівника подавати дані про нього до Пенсійного фонду в електронному вигляді.

Міністерства протягом місяця мають забезпечити технічну можливість подання списків військовозобов'язаних на бронювання через портал Дія.

За матеріалами Дніпро Оперативний.