Очі Дніпра: як зробити запит до Ситуаційного центру

photo-2024-04-10-17-08-43-amp

Камери Ситуаційного центру Дніпра – надійні помічники співробітників патрульної поліції. Прилади цілодобово фіксують ситуацію на автошляхах, вулицях, у парках, скверах та інших громадських місцях. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

За словами представниці Ситуаційного центру Дніпра Тетяни Мирошниченко, 90 % звернень містян надходять задля отримання записів з міських камер відеоспостереження по ДТП.

Дмитро Голіков, інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, зазначає, що найчастіші причини ДТП – перевищення швидкості водіями, перехід дороги у невстановленому місці. Особливо, де жвавий автомобільний рух. 

Він нагадує, що перетинати дорогу необхідно тільки  у спеціально відведених місцях: де є розмічений перехід, спеціальні знаки та світлофори. До того ж з настанням весни на магістралі міста виїжджають люди  на велосипедах, самокатах, гіроскутерах, моноколесах. Водіям авто треба враховувати наявність цих транспортних засобів.

За допомогою камер можна швидко дізнатися, де відбулася ДТП, куди направити екіпаж патрульної поліції, скільки таких екіпажів потрібно і чи необхідно викликати медиків. До приїзду на місце аварії поліція уже може мати відео з камер Ситцентру. Це допомагає швидше розібратися у транспортній пригоді.

Нині у Дніпрі до Системи ситуаційного відеоспостереження підключено 2 685 камер. З початку 2024 року фахівці отримали більше ніж 500 звернень від дніпрян, а за весь 2023 надійшло 1 557 запитів.

Як зробити запит до Ситцентру?
Зробити запит до Ситуаційного центру Дніпра можна за допомогою соцмереж:

Instagram 
Facebook 
Telegram

Також дніпряни можуть заповнити Google-форму за посиланням.