Офіційно: Херсон повернувся під контроль України, – ГУР

photo_2022-11-11_15-37-04

ЗСУ заходять до міста. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Тих рашистів, хто не встиг звалити, закликають здаватися в полон.

Про це повідомили ГУР Міноборони, передає Gorsovet

Херсон повертається під контроль України, в місто заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів знаходяться під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти ЗСУ будуть перешкоджані. Кожен російський солдат, який чинитиме опір, буде знищений", - повідомили в управлінні.

Там звернулися до російських солдат:

У вас є лише один шанс уникнути смерті - негайно здатися.
У разі добровільного полону Україна гарантує вам виживання та безпеку. Ми виконуємо Женевські конвенції, гарантуємо військовополоненим харчування, медичну допомогу та можливість обміну на військовослужбовців Збройних Сил України, які тримаються в полоні в РФ.
Здаватися в полон безпечно після попереднього обговорення умов капітуляції з уповноваженими представниками українського командування зателефонувавши на гарячу лінію Державного проекту України "Хочу жити":
  +38 066 580 34 98
  +38 093 119 29 84
(цілодобово)
або скористайтеся чат-ботом "Хочу жити"
https://t.me/spasisebyabot

Якщо ви не маєте можливості зв'язатися з проектом "Хочу жити", дотримуйтесь наступного алгоритму:
  Розблокуйте магазин і повісьте зброю на ліве плече стволом вниз, підніміть руки з білим прапором (підходить будь-яка біла тканина), крикніть "Я здаюся! », підійти до українських військових по командуванням і виконати всі їхні вимоги.
Як здатися у складі групи чи підрозділу:
 Складіть всю зброю та відступите, станьте перед військовою технікою (до цього замовкніть її - вона не повинна бути в бою), відправте переговорника (офіцера або старшого в званні) - він повинен бути беззбройним та мати білий прапор.
Якщо ви громадянин України з окупованих територій і вас насильно "кличуть" і змушують воювати на боці РФ, повідомте про це українських військових.
На допиті доведеться повідомити українським військовим свої дані: прізвище, ім'я, по батькові, звання, дату народження, особистий номер та іншу актуальну інформацію.
Збережіть свої життя - здайтеся!", - наголошують українські розвідники.

Раніше ми повідомляли, Відбувся черговий обмін - вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ.

Мер Дніпра Борис Філатов: «Дніпро має достатньо генераторів, аби котельні витримали кілька днів блекауту»