Офіційно. Під Дніпром ворог розбомбив елеватор та школу
![вза](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/06/16/1655369426-zrjdd/conversions/vza-amp.jpg)
Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко підтвердив, що під час повітряної тривоги наша область знову опинилась під ворожим вогнем. Окупанті вдарили по Синельниківському району, пише Горсовет.
Ракета поцілила у елеватор. Там зруйновані склади з більш ніж п’ятьма тисячами тонн зерна. Ще один удар прийшовся по шкільному подвір’ї. Пошкоджені фасад та покрівля місцевого ліцею, вибито понад 50 вікон. І є влучання у приватне обійстя місцевих мешканців. Попередньо, під час атаки люди не постраждали, повідомив Резніченко.
За його словами, ворог знову стріляє у мирних людей, оскільки ніяких військових у селах не було.
Нагадаємо, вночі Нікополь обстріляли з "Градів" двіч, мер розповів подробиці.