Оновлення теплових камер та мереж опалення у Дніпрі — КП «Теплоенерго» почало підготовку до наступного опалювального сезону

photo_2024-04-01_13-30-45

Щойно у Дніпрі завершився опалювальний сезон, працівники КП «Теплоенерго»  розпочали підготовку до наступного. Крім ремонту котельного обладнання, замінюють пошкоджені люки, проводять реконструкції теплових камер.

Поміж іншого до КП «Теплоенерго» звернулись дорожні бригади міста з проханням провести заниження теплової камери на розі просп. П. Калнишевського - вул. Б. Хмельницького, 25 для подальшого облаштування там тротуару.

При обстеженні об’єкта вирішили замінити 30 метрів трубопроводу опалення і провести заглиблення нової траси.

«Торік разом з дорожниками також відпрацьовували комплексно по деяких локаціях, де була технічна можливість та нагальна необхідність. Наприклад, на просп. Героїв, 3 перед облаштуванням паркувальних кишень ми обстежували наші мережі, проводили реконструкцію і потім працювали дорожники. Такий підхід правильний, адже взимку у разі аварії  нам би не довелось порушувати нове асфальтне покриття. На вул. Б. Хмельницького, 25 ситуація інша – була занадто висока камера, де прокладено магістраль. Не завжди є технічна можливість провести заниження, але тут ми спільно дійшли згоди і знайшли оптимальний варіант разом з дорожньою службою», — розповів заступник директора з виробництва КП «Теплоенерго» Володимир Білан.

У подальшому це дасть змогу дорожнім службам облаштувати тротуар з дотриманням умов безбар’єрності.