Пенсійний фонд порадив як прискорити отримання пенсії у воєнний час

aa8aa7e8-1a7a67d9dba0cf4f352149c66ed0fe1a

За статистикою фінансування пенсій можна зрозуміти , що пенсії швидше зараховуються на рахунки банку, ніж через пошту. Особливо зараз, коли в Україні триває війна. Про це повідомляє Горсовет.

Наприклад, за даними ПФУ, на пенсійні виплати за червень спрямовано 51,2 млрд грн (фінансування завершено 24 червня), у тому числі 12,0 млрд грн – на виплату пенсій через АТ «Укрпошта», 39,2 млрд грн – через уповноважені банки

І поки уповноваженими банками зараховано на рахунки пенсіонерів 100% профінансованих сум, АТ «Укрпошта» станом на те саме 24 червня (коли закінчилося фінансування пенсій) доставила лише близько 70% профінансованої суми за червень. 

Тому часто виникає питання, як можна змінити спосіб отримання виплат. Особливо актуальним він для тих людей на заслуженому відпочинку, хто проживає разом із молодшими родичами, які вміють користуватися інтернет-банкінгом та банківськими картками.

Тим часом зробити це зовсім неважко, пояснили в Пенсійному фонді України — треба лише подати заяву.

Зробити це можна особисто, прийшовши до відділення Пенсійного фонду України або в електронній формі через веб-портал електронних послуг.

Незважаючи на воєнний час, пенсіонери вчасно одержують свої виплати, також здійснюються заплановані раніше перерахунки та індексації. 28 червня країни G7 домовилися направити нашій країні до 29,5 мільярда доларів у вигляді бюджетної підтримки. Ці гроші мають допомогти Україні ліквідувати дефіцит фінансування та продовжити надання основних послуг українському народу.

Йдеться про виплату пенсій, стипендій, різноманітних посібників. Додаткову допомогу виділять також Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міжнародна фінансова корпорація. Тож гроші обов'язково будуть.

Раніше ми повідомляли, що Арестович розповів, коли Україна атакує Кримський міст