Перегляд стрічки «Ми, наші улюбленці та війна» разом з Антоном Птушкіним

У Дніпрі заснували координаційну раду захисту тварин

Історії тварин та людей, що рятуються від жахів війни на екранах кінотеатрів. Документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна» вже покорив серця іноземців, а зараз його мають можливість переглянути українці. Автор стрічки розповідає про події в Україні після початку вторгнення росіян через стосунки людей і тварин, що стали свідками або жертвами цієї війни.

Перші кадри фільму зняли 20 серпня 2022 року. А увесь знімальний процес тривав півтора роки. Загалом вийшло близько 85 годин відзнятого матеріалу.

Фільм з’явився на екранах кінотеатрів Дніпра 4 квітня.

“З кожним днем людей ходить на нього дедалі більше, особливо вечорами та у вихідні. Фільм зворушує глядачів до сліз. Це не лишає глядачів байдужими: вони виходять з кінотеатру зі сльозами на очах і замислюються над тим, як можуть допомогти в своєму випадку”, – каже менеджерка кінотеатру Анастасія.

Після завершення кіносеансу глядачі стоячи дарували оплески режисеру. Але не тільки оплески дніпряни підготували Антону Птушкіну.

“Було кілька моментів, які мене дуже вразили. Один з них – це притулок для тварин у Бородянці, який покинули. Це був пік зради. Також мені дуже сподобалася фраза: “Що скажи як людина відноситься до тварин і я скажу що це за людина.” Я за таким принципом обирала чоловіка. Бо мені було важливо, щоб людина любила тварин, адже я їх дуже сильно люблю”, – ділиться 
глядачка Анастасія.

“Цей фільм запам’ятався більш позитивними емоціями, його так легше дивитися. Найважливіше, що він дає зрозуміти: ми можемо переключатися на інших, тим самим відчуваючи силу в собі і з усією емпатією справлятися зі своїм ментальним здоров’ям, допомагати собі і не втрачати голову”, – зазначила глядачка Орина.

Фільм можна подивитися у кінотеатрах Дніпра ще тиждень.

 

За матеріалами ДніпроTV.