«Перехоплення»: у Дніпрі улаштовують додаткові дощоприймачі, аби центральну частину міста не затоплювало

photo_2023-12-07 15.05.14

Дніпро продовжує вживати заходів для запобігання підтопленням. На додаток до регулярного прочищення зливоскидів, у різних частинах міста впроваджують додаткові дощоприймачі, оскільки радянські структури, збудовані раніше, не відповідають сучасним обсягам дощових вод.

Зараз комунальні служби активно працюють, щоб уникнути затоплення центральної частини Дніпра. На вулиці Святослава Хороброго встановлюють додаткові дощоприймачі на чотирьох перехрестях, які будуть збирати воду, що стікає з верхніх вулиць до центру міста. Їх розташовують вздовж розширених ділянок дороги, з метою ефективного збору всієї дощової води.

«Нині бригада працює на перехресті вулиць Січових стрільців та Святослава Хороброго. Річ у тім, що з нагірної частини міста у центр Дніпра спускаються потоки води і дощоприймачі, які розміщені так би мовити першими, не можуть прийняти всю воду. Тож вона тече до центру міста і там через рівну поверхню накопичується та стоїть. Це незручно для наших пішоходів. Тим паче тут лише по боках дороги є кілька невеличких дощоприймачів, але вони здатні перехопити лише 10-15 % води. Аби більше такої проблеми не було, ми на цьому перехресті, а також ще на 3-х, вмонтовуємо додаткові колодязі. Працюємо на просп. Поля в районі вул. Антоновича. Там, до речі, влітку було невеличке підтоплення. Також працюємо на перехресті з вул. Михайла Грушевського і подібні ж роботи виконуємо на перехресті з вул. Олександра Кониського», – прокоментував заступник начальника КП «УРЕА» ДМР Михайло Ступак. 

Додаткові дощоприймачі вже встановлені на вулицях Троїцькій та Надії Олексієнко перед перехрестям з вулицею Володимира Антоновича.

Усі роботи проводяться етапами, з метою максимального збереження зручності для автомобілістів. Рух транспорту не повністю перекривається, комунальники виконують роботи спочатку на одній частині дороги, а потім на іншій.

На перехресті вулиць Січових стрільців та Святослава Хороброго планується завершити роботи до кінця дня. Частину дороги відновлять і відкриють для руху через 7 днів, необхідного для висихання бетону.