«Першу партію, а це 30 ліфтів, розпочнуть замінювати навесні», - представник департаменту житлового господарства

w1Ka8qSJpkwZYjm7JTOK

Валентин Овчаренко проживає у будинку 4, що на ж/м Тополя-3, понад 20 років. Чоловік каже, що ліфт повністю не замінювали ніколи. А через те, що строк експлуатації вже майже вичерпався, доводилось іноді ходити пішки, бо підйомник не працював.

«Дійсно були проблеми. Він по кілька днів стояв. То працює, то не працює. А нині не ліфт, а справжня казка. По-перше, він дуже гарний, заходиш — око радується. Та й працює як годинник. Ми дуже на нього чекали і вдячні, що нам його встановили», — поділився враженнями мешканець четвертого будинку, що на ж/м Тополя-3 Валентин Овчаренко.

Новий ліфт у цьому будинку встановили  наприкінці 2023-го. Підрядники замінили кожну деталь. Підіймач – турецького виробника, який є одним з найкращих на європейському ринку. Таких торік у Дніпрі встановили 18.

«Старий ліфт у цьому будинку був у жахливому стані. Йому було близько 30 років. Тож торік ми встановили новий підіймач. Також повністю замінили лебідку, кабіну, станцію управління та інші деталі. Перевага підіймача — він пристосований до реалій нашого часу. І якщо раптом вимкнеться у будинку світло, цей ліфт зробить аварійну зупинку. Тобто він довезе пасажирів до найближчого поверху, аби вони могли вийти з кабіни», – розказує  головний інженер ліфтового підприємства Єгор Шевченко.

Торік у Дніпрі виконали поточні та капітальні ремонти ліфтів у 307 будинках. На 2024-й плани теж вже є.

«На цей рік по всьому місту ми плануємо замінити близько 150 підіймачів. Кількість залежатиме від фінансування. Першу партію, а саме 30 ліфтів, почнуть замінювати вже навесні. Усі ці роботи ми проводимо за заявками мешканців, які вони надсилають на єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради. Крім цього, беремо до уваги і ті ліфти, про які прохали мешканці під час особистих прийомів міського голови Дніпра Бориса Філатова», - підсумував представник департаменту житлового господарства Єгор Худяков.