Під Кривий Ріг ворог перекинув понад дві тисячі десантників з Новопавлівського напрямку

громов1

Окупанти нарощують сили на Запорізькому та Херсонському напрямках (під Кривим Рогом) та розконсервовують техніку. Зокрема, на Криворізький напрямок перекинуті три ворожі батальйонно-тактичні групи з Новопавлівського напрямку. Про це повідомив  заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу в Медіацентрі Україна, передає Gorsovet.

За його даними, росія продовжує використовувати "сирійський" досвід - тотально знищує цивільну інфраструктуру та мирне населення шляхом завдання ракетно-авіаційних ударів. Також противник нарощує свої сили для ведення тривалих бойових дій на нашій території.

Окупант продовжує збільшувати сили на Запорізькому та Херсонському напрямках. На Криворізький напрямок окупант перекинув три батальйонно-тактичні групи з Новопавлівського напрямку, а також ввів одну таку групу на Запорізькому напрямку, - сказав бригадний генерал Олексій Громов.

Також він додав, що поповнення сил та засобів росія здійснює через Керченський міст та територію Криму. Анексований півострів використовується як плацдарм для особового складу та озброєння. Відмічається перебазування армійської авіації Східного військового округу на територію Криму.
росія продовжує розконсервовувати техніку з довгострокового зберігання.

Зауважимо, що у середньому батальйонно-тактична група складається з 800-1000 військових.

Нагадаємо, стало відомо, якими ракетами вдарили загарбники по Запоріжжю та області.