Підготовка дітей до школи: де у Дніпрі працюють заклади позашкільної освіти
![photo_2024-01-29_12-30-40-1](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/30/1706631489-c5t6u/conversions/photo-2024-01-29-12-30-40-1-amp.jpg)
Зараз у Дніпрі на 39 локаціях працюють 7 закладів позашкільної освіти. Вони мають багато різноманітних напрямків. Наприклад, в них проходять заняття з малювання, лозоплетіння, картингу, східних єдиноборств.
-У нас також є такий напрямок позашкільної освіти як ранній розвиток дітей, – повідомив «Нашому місту» Сергій Луденський – виконуючий обов’язки директора департаменту молодіжної політики на національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради. – Там проходять заняття для дошкільнят, у тому числі і з підготовки до школи. Такі заняття є платними, ціна – від 300 до 500 гривень на місяць в залежності від кількості занять.
Гуртки раннього розвитку є у всіх районах та мікрорайонах Дніпра. Всю інформацію про роботу закладів позашкільної освіти можна знайти на сайті департаменту молодіжної політики на національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради.