Підготовка до офлайн-навчання дошкільнят. У Дніпрі облаштовують укриття

o_1hdlu6cd95911f924tj17caa5so

Для забезпечення безпеки дітей у Дніпрі продовжують впорядковувати притулки у дитячих садках. Наприклад, в Комунальному закладі дошкільної освіти № 84 Дніпровської міської ради такий притулок вже готовий. Раніше він був у аварійному стані.

«Робили все для комфорту малечі. Улаштували вентиляцію, вичистили та пофарбували стіни, а для гарного настрою наших вихованців – намалювали на стінах малюночки. Є зона для чергового, медсестри. Окрема кімната з дошками та телевізором для інтерактивних занять. В іншому приміщенні – поставили столи, щоб дітки малювали. Зроблено вбиральні спеціально з умивальниками для малечі й для дорослих. Є ногомийня, вона має функцію «тепла підлога», щоб не було холодно. Зможемо вмістити пів сотні людей», – показала директорка КЗДО № 84 ДМР Тетяна Коліпаєва. На придатність укриття у цьому садочку вже є підписаний акт від ДСНС. 

«У 82 закладах дошкільної освіти робимо найпростіші укриття. Улаштування їх здійснюється відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту», – підсумовує спеціалістка відділу технагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Валерія Никифорова.

На кінець жовтня в Дніпрі планують відновити навчальний процес в очному режимі в 20 дитячих садках. Поступово, кожного тижня, планується відкривати ще 5 закладів. До кінця листопада буде працювати вже 47 дошкільних навчальних закладів.