Підприємці можуть брати кредити на придбання генераторів та зарядних станцій

генератор

Підприємці з Дніпра та області можуть взяти кредит на обладнання, необхідне для роботи у разі відключення світла: генератори, акумулятори, зарядні станції. Про це пише Gorsovet з посиланням на інформацію Дніпропетровської ОВА

Зараз набула чинності державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», за якою для підприємців діють пільгові умови. 

Наші підприємці – справжні бійці економічного фронту. Працюють попри війну, складну ситуацію в енергетиці. Державні програми підлаштовуються, аби їх підтримати. Зокрема, «Доступні кредити 5-7-9%». З’явилася нова опція – позики на придбання альтернативних джерел живлення, – сказала начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Кредит можна взяти на строк від 6 місяців до 5 років. Ставка на час воєнного стану та 30 днів після його скасування – від 0% річних. Далі – 5% річних. Такі позики надають банки-партнери програми кредитування «5-7-9%».

Мінімальна сума, на яку надається кредит – 100 тис грн. Максимальна – 60 млн грн. Тож звертатися можуть як власники невеликих кафе, квіткарень, аптек або магазинів, так і великих цехів з виробничими лініями, – сказав начальник відділу мікрокредитування Дніпропетровського обласного управління Ощадбанку Олександр Клішин.

Більш детальну інформацію підприємці області можуть отримати у відділеннях банків-партнерів програми. Отримати попереднє рішення по кредиту можна протягом 1-2 днів.

 Раніше ми повідомляли про те, куди звертатися дніпрянам за вирішенням проблем з опаленням