Піклування про дніпрян: Пункти незламності у закладах позашкілля планують розширювати

IMG_0515

У Дніпрі на базі закладів позашкільної освіти працюють 14 Пунктів незламності, з них 10 розміщуються у тимчасових укриттях. Кожен пункт має генератор, запаси питної й технічної води, повідомляє Gorsovet.

На цьому тижні плануємо запустити ще сім Пунктів незламності. Загалом з моменту відкриття пунктів у закладах позашкілля їх відвідало вже понад 3,5 тис. дніпрян. Найбільша кількість відвідувачів була минулої суботи. Приходили люди різного віку, з дітками, заряджати телефони, гаджети, зробити кип’яток. Також є відвідувачі і з домашніми тваринами. Для них у закладах обладнано окрему зону. Нині вже передноворічний період, тож пункти святково прикрасили. Оскільки пункти розміщені у закладах позашкілля, то однією з головних задач було зробити їх зручними для дітей. Також є окремі кімнати матері та дитини. Плануємо ще зробити запаси дитячого харчування, розмістити розкладачки для перепочинку, зокрема, людей поважного віку, яким складно тривалий час сидіти, - розповіла під час інспектування пунктів директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла. 

Водночас директорка комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дітей та юнацтва» Олена Шульга зазначила:

З відключенням світла люди можуть звернутися до нашого Пункту незламності. Зігрітися, випити каву, чай, звісно ж, зарядити телефони, ноутбуки, інші гаджети. Родзинка нашого пункту  яскрава, новорічна фотозона. Загалом можемо прийняти близько 200-т людей. Словом, намагалися зробити усе для максимальної зручності відвідувачів.

Адреси Пунктів незламності на базі закладів позашкільної освіти додаються.

пункт

IMG_0518IMG_0517IMG_0516IMG_0514IMG_0513IMG_0512IMG_0511IMG_0509