«Після таких занять відчуваємо себе бадьорими, енергійними. Можемо бути активними впродовж цілого дня», - діляться враженнями учасниці УТВ Дніпра щодо танцювальної руханки

o_1hqmntmo1ajo172gl9r8ad8sj3f

У Дніпрі для учасників проєкту «Університет третього віку», створеного з ініціативи міського голови Бориса Філатова, поновили спортивні заняття у Новокодацькому районі. На танцювальну руханку набрали одразу дві групи по 20 осіб. Сьогодні, 5 квітня, провели чергове заняття.

«Спочатку розігріли суглоби. Далі були легкі аеробні навантаження й танцювальні вправи. Завжди приємно дивитися на усміхнені обличчя учасників. Від них — лише позивні відгуки. Вони кажуть, що на такій руханці заряджаються гарним настроєм на цілий день, а деякі — і на тиждень. Рухливі вправи підтримують гарне самопочуття. Для здоров’я це важливо. Зараз ще у приміщенні провели заняття. А вже незабаром, коли остаточно потеплішає, будемо на свіжому повітрі. Учасниці цього вже дуже чекають. Вони – молодці! Намагаються усі гуртом синхронно виконувати вправи», — каже тренерка Олександра Гура.

Дніпрянка Надія Кривсун — одна з учасниць групи танцювальної руханки у Новокодацькому районі. Університет третього віку жінка відвідує вже два роки.

«Спортивні заняття — одні з найулюбленіших. Тут така гарна атмосфера. Заряджаюся позитивною енергією. Після танців я цілий день активна і готова переробити купу справ. А ще — тут гарне коло однодумців. Ми багато спілкуємося. Також в УТВ ще відвідую лекції щодо користування гаджетами. Багато корисного дізнаюся. У цілому мені дуже подобається цей чудовий проєкт», — поділилася Надія Кривсун.

Ще одна учасниця групи танцювальної гімнастики — Галина Олексіївна.

«Відвідую такі спортивні заняття з превеликим задоволенням. Чудова зала для тренування, зручно, багато місця. Ми сюди усі біжимо як на свято. Нам усім така гімнастика корисна. Обожнюємо нашу тренерку Олександру. Ще дуже полюбляю долучатися до культурних заходів у рамах Університету третього віку. Вдячні дуже керівництву міста за такий чудовий проєкт. Для людей нашого віку це важливо!» — розповіла Галина Олексіївна.

За словами завідувачки сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради Маргарити Прядки, заняття спортивного напряму – одні з найпопулярніших в УТВ. З кожним разом охочих їх відвідувати більшає, групи додаються.  

«Спортивні заняття проходять у різних районах міста двічі на тиждень. Їх відвідують близько 200 учасників УТВ. Сподіваємося, що до кінця місяця групи вийдуть займатися вже на свіжому повітрі. А ще плануємо проводимо такі відкритті тренування, показові виступи у парках, скверах, зелених зонах, де учасники показуватимуть свої вміння. Після таких заходів більшає охочих долучитися до таких занять», — додала Маргарита Прядка.  

Приєднатися до дружньої команди учасників «Університету третього віку» можна, звернувшись за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. При собі треба мати: пенсійне, паспорт, ідентифікаційний код, довідку про взяття на облік (для ВПО).

За матеріалами ДніпроTV.