Після важкого поранення офіцер бригади з Дніпропетровщини ще вісім годин командував боєм

MyCollages - 2022-11-21T185026.921

Отримавши важке поранення ноги, офіцер 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади ще вісім годин командував боєм, відбиваючи масовану атаку ворога, повідомляє Gorsovet.

Ми стоїмо за свою волю, за свободу, за майбутнє! І ми обов’язково переможемо! Українці - нація вільних людей, - каже десантник Олексій.

Він пов‘язав своє життя з армією ще у 15 років, вступивши до Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а після закінчення продовжив навчання у Військовій академії в Одесі.

Зараз Олексій - офіцер командир одного з парашутно-десантних підрозділів Січеславської бригади. Відразу після закінчення навчання чоловік потрапив в епіцентр подій на Сході України - його підрозділ "крошив" армію окупантів на Авдіївському напрямку.

Вони недолугі, і не тільки тому що прийшли на нашу землю. Біля одного з населених пунктів, ми вийшли прямо на ворожі позиції. Нас було в рази меньше, треба було діяти негайно. Дати бій - це понести втрати особового складу, і як командир, не міг цього дозволити.Тому прийшлося застосувати хитрість, - згадує Олексій.

За його словами, він привітався з російськими військовими та дав їм команду окопуватися. Це спрацювало, вони не ідентифікували його як українського військового і виконали наказ.

Я скомандував своїй групі відійти. Ми почали рухатися , а потім по команді відкрили вогонь. Ворог був знищинений. І таких випадків, де перемагає не тільки зброя, а й розум, кмітливість та винахідливість, на рахунку наших десантників чимало. А про їх сміливість та самовідданість можна говорити годинами, - додає офіцер. 

Нагадаємо, бійці бригади з Дніпропетровщини розбили ворожу колону та здобули трофей.