Платіжки: депутати Дніпра звернулися до НКРЕКП, аби мешканці відомчого житла і гуртожитків не переплачували за газ (відео)

_MG_6128

Депутати Дніпра звернулися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з пропозицією прирівняти до побутових споживачів підприємства (зокрема й комунальні), на балансі яких є відомче житло та гуртожитки, повідомляє Горсовет.

Причин внести такі зміни до Кодексу газотранспортної системи декілька.  Після повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало підприємств були змушені зупинитися або скоротити робочий день. Це мало прямий вплив на фінансову спроможність працівників.

Крім цього, лише за даними офіційної статистики Дніпро прихистив понад 100 тис. переселенців із гарячих точок. Водночас реальна цифра є удвічі більшою, а чимало з тих, хто через війну був змушений покинути свої домівки, нині мешкають зокрема й у гуртожитках.

Наголошуємо, що, на нашу думку, збільшення вартості природного газу для мешканців гуртожитків збільшить заборгованість перед комунальними підприємствами, що є балансоутримувачами гуртожитків. Це може призвести до перебоїв з постачанням природного газу та збільшить навантаження на бюджет Дніпровської міської територіальної громади», — йдеться у зверненні депутатів, яке ухвалили під час 23-ї позачергової сесії міськради 29 червня.

Докладніше у відео:

Раніше ми повідомляли, Дерусифікація топонімів: у Дніпрі з'являться вулиці Азовсталі та Героїв Рятувальників (відео).