«Плюс-Плюс» для матерів та дружин: у Кривому Розі стартував національний проєкт підтримки родин військових

wqvajufiejtebmer

В освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Кривий Ріг запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї. Про це повідомили у пресслужбі центру.

За словами організаторів, Кривий Ріг потрапив до другого етапу програми. У пілотній частині проєкт стартував у Києві, Миргороді, Одесі, Кропивницькому та Подільську. Тепер організатори розширюють ініціативу «Плюс-Плюс» на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів у різних містах України.

«Ми проаналізували найбільш поширені запити учасниць, сформували чіткий алгоритм роботи та провели роботу над помилками в пілотній частині. Тож тепер розширюємо географію проєкту та запускаємося в інших центрах», – зазначили в Гончаренко центрі.

Як розповіла директорка простору в Кривому Розі Ілона Брижань, до старту проєкту простір вже мав досвід роботи із жінками з сімей військовослужбовців. Зокрема, вони відвідували майстер-класи на базі простору та зверталися по юридичну допомогу до фахівців юридичного центру. А тому команда знайома із ключовими викликами та проблемами родин наших захисників.

«Війна зачепила всіх, не залишилося, напевно, жодної сім'ї, котра б не втратила близьку людину, родича друга, або не чекала на повернення близьких з фронту. А тому в нашому місті, як і в інших, дійсно існує запит на подібні програми. Багато жінок з сімей захисників шукають психологічної, юридичної підтримки тощо. І далеко не всі можуть впоратись з травматичним досвідом самостійно. Саме тому вкрай важливо реалізувати проєкт "Плюс-плюс" в Кривому Розі», – розповіла Ілона Брижань.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

 «Проєкт дасть нам змогу створити простір взаємопідтримки для дружин, матерів, сестер та коханих військовослужбовців, де буде змога говорити про важливе, реалізувати бізнес-плани, отримати інструменти психологічної самодопомоги, можливість для творчої реалізації, і головне — робити це разом!», – додає Ілона Брижань.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Кривому Розі, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням.

«Плюс-Плюс» – це національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, що стартував 31 серпня. Він передбачає комплексні юридичні та психологічні консультації, освітні лекції, майстер-класи та тренінги для матерів, дружин, доньок та сестер військовослужбовців Сил оборони. За словами організаторів, менш ніж за два тижні після запуску в офлайні команда проєкту отримала близько 1000 заявок на участь.

 

За матеріалами KRIVBASS.CITY