По Запоріжжю випустили сім ракет

IMG_20221010_095045_094

За уточненою інформацією, ворог сьогодні вночі випустив по Запоріжжю 7 ракет, ймовірно С-300. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на голову Запорізької ОВА Олександра Старуха.

В результаті потраплянь пошкоджені об'єкти інфраструктури та високовольтні електромережі. Через це у місті можливі перебої з електропостачанням і рухом електротранспорту. 

Одна ракета влучила в 5-ти поверховий будинок у центрі міста, внаслідок чого повністю знищено одну секцію будинку. На місці події працюють усі необхідні служби. Під завалами можуть знаходитись люди. На цю хвилину відомо про 1 загиблого і п'ятьох поранених запоріжців. 

Потрапили ракети і у освітні заклади: одна поцілила у дитячий садок середмістя, спричинивши значні руйнування. Інша - у гімназію одного з районів. На щастя вона не розірвалася. 

За цими цифрами - людські долі, доля нашого рідного міста Запоріжжя. Ми повинні бути сильними та зберігати холодний розум. Саме в такі хвилини як ніколи ми повинні вірити в Перемогу і стояти на захисті нашої України - сказано в повідомленні.